Oferta pracy

Regionalny Manager ds. Ekspansji i Rozwoju

Tumieszkamy

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu e-commerce poprzez realizację założeń strategii handlowej Spółki,

  • identyfikację możliwości biznesowych i rozwój nowych rynków,

  • realizację celów i planów sprzedażowych (jakościowych i ilościowych) w obsługiwanym obszarze,

  • monitorowanie i analizowanie obsługiwanego rynku oraz działań konkurencji,

  • utrzymywanie relacji biznesowych ze stałymi klientami TuMieszkamy i systematyczne pozyskiwanie nowych,

  • analizę rynku i rozpoznanie potrzeb klienta,

  • doradztwo handlowe w zakresie pełnego portfolio usług oferowanych przez TuMieszkamy,

  • aktywne pozyskiwanie i tworzenie prezentacji produktowych,

  • przygotowywanie ofert handlowych i uzgadnianie warunków umowy,

  • kreowanie pozytywnego wizerunku Spółki na rynku zarządzania nieruchomościami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (marketing, sprzedaż),

  • doświadczenie w sprzedaży - minimum 3 lata,

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem nieruchomościami (w tym UOWL),

  • dodatkowym atutem będzie licencja zawodowa zarządcy nieruchomości lub ukończone studia terenowe,

  • predyspozycje społeczne do pracy jako przedstawiciel handlowy,

  • wysokie kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne,

  • pełna dyspozycyjność,

  • koncentracja na celach i potrzebach klientów,

  • samodzielność i systematyczność,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania relacji bizn esowych,

  • skupienie się na szczegółach w procesie raportowania sprzedaży,

  • prawo jazdy. B,

  • znajomość języka angielskiego - min. poziom B2

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, upominki świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne