Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager ds. Kluczowych Klientów

Kancelaria Transportowa KOBEN Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów biznesowych dla usług świadczonych przez Kancelarię;

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy;

  • opieka nad powierzonym portfelem Klientów;

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków;

  • nadzorowanie realizacji zawartych umów;

  • monitorowanie i analizowanie rynku transportowego;

  • reprezentowanie marki KOBEN na podległym terenie;

  • raportowanie wyników pracy;

  • ścisła współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • zapał do pracy, nastawienie na realizację celów i osiąganie sukcesów;

  • znajomość branży transportowej będzie dodatkowym atutem;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży i negocjacji;

  • samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy, dynamizm i inicjatywa;

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz kultura osobista, rzetelność i uczciwość;

  • gotowość do pracy w terenie oraz do częstych podróży służbowych;

  • czynne prawo jazdy kat.B;

  • znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, MS Office).

To oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę / kontrakt B2B, stała pensja oraz system premiowy oparty o wyniki pracy);

  • samochód służbowy, telefon, laptop oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy;

  • bogaty pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe;

  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego;

  • pracę pełną wyzwań wśród ekspertów chętnych do dzielenia się wiedzą, przyjazną atmosferę i wsparcie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jeśli wyślesz do nas CV, bardzo możliwe, że zostaniesz przyjęty! Zwłaszcza, jeśli spełniasz wymagania na stanowisko, na które rekrutujemy. A gdy już usłyszysz „masz tę pracę!”, możesz być pewien, że wyzwań i możliwości rozwoju Ci nie zabraknie, bo Twój rozwój, to nasz rozwój – odtąd jesteśmy zespołem! Możesz liczyć nie tylko na świetną atmosferę i przejrzyste zasady współpracy, ale i wsparcie doświadczonych ekspertów.

Siła KOBEN to synergia wiedzy i umiejętności najlepszych specjalistów – masz odwagę, by zostać jednym z nich?

Kancelaria Transportowa KOBEN to doskonale znana na polskim rynku firma specjalizująca się w kompleksowej obsłudze firm transportowych w zakresie analizy i rozliczania czasu pracy kierowców, szeroko pojętej obsługi prawnej, wsparcia dla kierowców podczas wykonywania pracy jak również twórca innowacyjnego systemu do zdalnego pobierania danych z kart kierowców i tachografów. Wyróżniamy się stałą kadrą ekspertów z branży transportowej jak również prawników, radców prawnych i adwokatów. Posiadamy na swoim koncie liczne sukcesy w zakresie usług prawnych. Zaufały nam i rekomendują nas cenione w branży firmy transportowe. Kładziemy szczególny nacisk na rzetelność i uczciwość oraz partnerskie podejście, zarówno w naszym zespole, jak i w stosunku do Klientów.

Przewiń do profilu firmy