Oferta pracy

Regionalny Manager ds. Rozwoju Sieci

Grupa Komputronik

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie procesem rozwoju sieci sprzedaży detalicznej,

  • Poszukiwanie, analiza i ocena nowych lokalizacji dla sieci sprzedaży

  • Zawieranie umów najmu z właścicielami nieruchomości

  • Pozyskiwanie partnerów biznesowych dla sieci sprzedaży agencyjnej

  • Prezentowanie oraz zawieranie umów współpracy,

  • Monitorowanie i kontrolowanie procesu otwarcia nowych punktów sprzedaży,

  • Raportowanie z zakresu rozwoju sieci

Podział czasu pracy
60%

Praca w terenie

40%

Praca w biurze

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu oraz rozwijaniu sieci sprzedaży detalicznej

  • Zdolności negocjacyjne poparte sukcesami

  • Umiejętność analizy rynku oraz zachowań konsumentów

  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu partnerów agencyjnych

  • Doskonała umiejętność organizacji pracy własnej oraz samodyscyplina

  • Gotowość do częstych podróży służbowych oraz praca w terenie

  • Silna orientacja na realizację założonych celów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • rekrutacje wewnętrzne