Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Manager ds. Sprzedaży

  • dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SMART NANOTECHNOLOGIES S.A.

    Smart Nanotechnologies S.A. zajmuje się pracami badawczo rozwojowymi, których celem jest opracowywanie, wytwarzanie i dystrybucja innowacyjnych preparatów dezynfekcyjnych i higienicznych dedykowanych dla rynku weterynaryjnego i hodowlanego.

    Jeśli nie boisz się wyzwań i pracy z innowacyjnymi produktami zapraszamy Cię do współpracy!

    Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Opis stanowiska, zakres obowiązków:

    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Współpraca i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
    • Aktywne poszukiwanie i nawiązanie współpracy z nowymi klientami
    • Monitorowanie działań konkurencji
    • Przygotowanie ofert handlowych i negocjacja warunków współpracy
    • Organizacja i udział w konferencjach i wystawach branżowych
    • Systematyczne pogłębianie wiedzy produktowej i sprzedażowej

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego popartego sukcesami sprzedażowymi
    • Wykształcenie wyższe, preferowane zootechniczne, weterynaryjne lub rolnicze
    • Umiejętność  pracy z dystrybutorami
    • Wysoka motywacja zawodowa oraz zdolności interpersonalne
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Przedsiębiorczość, entuzjazm i zapał do pracy
    • Prawo jazdy kat. B
    • Praktyczna znajomość obsługi komputera
    • Znajomość rynku i doświadczenie w branży hodowlanej i/lub weterynaryjnej
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

    CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w tym wizerunku, przez Smart Nanotechnologies S.A. w celu wzięcia udziału w bieżącym procesie rekrutacyjnym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych.” prosimy o przesyłanie na adres siedziby spółki: Smart Nanotechnologies S.A, ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia z adnotacją „rekrutacja na stanowisko: RMS”

    Smart Nanotechnologies zastrzega sobie prawo do kontaktów tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych osobowych jest Smart Nanotechnologies S.A. ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia, adres e-mail: [email protected]. Inspektor Ochrony Danych Osobowy w Spółce, adres email: [email protected], nr telefonu: 12/ 2589 302, adres do korespondencji: ul. Karola Olszewskiego 25, 32-566 Alwernia. Dane osobowe gromadzone w związku z rekrutacją do pracy w Spółce przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej jako RODO). Dane osobowe kandydata do pracy przetwarzane są przez czas trwania procesu rekrutacyjnego. Kandydat do pracy posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji celu, o którym mowa powyżej. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.