Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager ds. Sprzedaży Usług Pracy Tymczasowej

FALLWORK SP. Z O.O.

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych Klientów i poszerzanie współpracy z pozyskanymi Klientami

  • przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy

  • posprzedażowa obsługa Klienta

  • monitoring rynku i konkurencji

  • współpraca z Kierownikiem działów rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na stanowiskach handlowych odpowiedzialnych za sprzedaż usług pracy tymczasowej

  • bardzo dobrych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych

  • odpowiedzialności, konsekwencji i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • prawa jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • bardzo atrakcyjny miesięczny system premiowy (% od wygenerowanego dochodu)

  • samochód służbowy

  • pracę stacjonarną lub home office

  • wyjazdy integracyjne

  • kartę multisport i prywatne ubezpieczenie

  • bardzo przyjazne, pogodne i pomocne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

FallWork Sp zo.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Masz doświadczenie w sprzedaży usług pracy tymczasowej? Lubisz brać sprawy w

swoje ręce? Chcesz mieć bezpośredni wpływ ma wzrost wysokości Twojego

wynagrodzenia? Chcesz osiągać dobre indywidualne wyniki i zarabiać naprawę

duże pieniądze?

Jeśli odpowiedziałeś 4x tak, ta praca jest dla Ciebie!