Oferta pracy

Regionalny Manager Grupowych Ubezpieczeń na Życie

Unum Życie TUiR S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie Klientów celem realizacji planu sprzedaży ubezpieczeń grupowych – zwłaszcza w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw,

  • współpraca z pośrednikami ubezpieczeniowymi (aktywne wsparcie pośredników w zakresie sprzedaży ubezpieczeń grupowych),

  • przygotowywanie ofert dla klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży ubezpieczeń grupowych,

  • bardzo dobrą znajomość rynku brokerskiego,

  • doświadczenie w realizacji planów i monitorowaniu poziomu sprzedaży,

  • pozytywne nastawienia do sprzedaży i systematycznej pracy,

  • umiejętność pozyskiwania i budowania trwałych relacji biznesowych,

  • odpowiedzialność,

  • silna orientacja na cel, konsekwencja w działaniu.

To oferujemy

  • długofalową współpracę w oparciu o umowę agencyjną,

  • unikalny system wynagradzania składający się z elementów stałych i zależnych od wyników,

  • ścieżkę kariery zawodowej w renomowanej firmie,

  • wysoką kulturę organizacyjną opartą o wzajemny szacunek,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i szkolenia.

  • plan emerytalny oraz pakiet świadczeń medycznych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne