Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Handlowy

ARMA sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna i skuteczna sprzedaż usług ochrony osób i mienia oraz usług profesjonalnego sprzątania na powierzonym obszarze,

  • samodzielne prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami,

  • przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych,

  • bieżące raportowanie i planowanie pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, usługi B2B,

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami,

  • wysokie zaangażowanie i nastawienie na realizację wyników handlowych,

  • komunikatywność i znajomość etykiety biznesowej,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • znajomość branży ochrony i profesjonalnego sprzątania jest dużym atutem.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne oraz premię uzależnioną od uzyskanych wyników sprzedaży,

  • pracę w dużej Agencji Ochrony o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,

  • szkolenie oraz wsparcie w okresie wdrożenia na stanowisku,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,

  • możliwości rozwoju w strukturach handlowych,

  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy,

  • benefity sportowe i ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • udział w atrakcyjnych wycieczkach oraz imprezach firmowych,

  • osobom posiadającym orzeczony stopień niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy

ARMA Sp. z o.o. - lider w zakresie świadczenia usług profesjonalnej ochrony osób i mienia a także usług utrzymania czystości i porządku.

Przewiń do profilu firmy

Obszar działania: województwo pomorskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.