Regionalny Manager HoReCa ds. Rozwoju Sieci Wód Mineralnych i Napojów

ANK Consulting Anna KaczmarczykO firmie

Rekrutacja zdalna

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Na zlecenie naszego Partnera, jako wyłączny przedstawiciel Koncernu na terenie Polski poszukujemy najlepszych z rynku HoReCa z zakresu wód mineralnych, napojów gazowanych, napojów smakowych, napojów energetycznych.

Zainteresowani jesteśmy osobami doskonale znającymi w/w branżę, lubiących budować przedsięwzięcie od podstaw, oddanych, szczerych i uczciwych.

Zadania:

  • aktywna realizacja planów sprzedażowych firmy poprzez organizację, koordynację i prowadzenie handlu hurtowego i detalicznego produktami spółki w danym regionie sprzedaży,
  • rozbudowa rynku sprzedaży,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • raportowanie działalności sprzedażowej zgodnie z polityką firmy, analiza wyników sprzedaży,
  • udział w targach branżowych,
  • monitorowanie należności.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej, HoReCa (handel wodami mineralnymi, napojami, napojami energetycznymi)
  • wykształcenie minimum średnie,
  • doskonała znajomość rynku lokalnego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne,
  • otwartość i kreatywność,
  • nastawienie na osiąganie celu i realizację zadań,
  • dyspozycyjność (praca w terenie),
  • inicjatywa oraz umiejętność szybkiego działania (również w sytuacjach stresowych),
  • wysoka kultura osobista,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia w firmie będącej wyłącznym dystrybutorem marki na rynek Polski,
  • szeroki zakres swobody działania,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia motywacyjna uzależniona od wykonanych zadań,
  • narzędzia pracy (telefon, tablet/komputer, samochód służbowy).

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy