Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
CBS spol. s.r.o.

Regionalny Manager Projektu

CBS spol. s.r.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 29 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów, negocjacje oraz nawiązywanie współpracy z kluczowymi klientami

  • Tworzenie bazy danych,

  • Promocja i sprzedaż produktów na rynku krajowym,

  • Koordynacja procesu wdrożenia nowych klientów,

  • Rozwój współpracy z istniejącymi klientami,

  • Przygotowywanie, prezentację i negocjowanie ofert handlowych dla obsługiwanych klientów,

  • Monitorowanie i analizę wskaźników finansowych, ilościowych i jakościowych obsługi podległych klientów,

  • Realizacja budżetu handlowego, realizację celów rocznych na poziomie obrotu i marży na sprzedaży,

  • Rozpoznanie rynku i przygotowanie ofert dla klientów w sektorze zgodnie z celami rocznymi,

  • Monitorowanie bezpośredniej konkurencji,

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród partnerów biznesowych,

  • Koordynowanie kampanii sprzedażowo marketingowych w zakresie wybranych,

  • produktów,

  • Praca w systemie CRM,

  • Reprezentowanie firmy na branżowych eventach.

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży,

  • Znajomość technik negocjacyjnych oraz praktyczna znajomość procesu sprzedaży,

  • Znajomość metodyki zarządzania projektami,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point,

  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2,

  • Wysokie kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne,

  • Koncentracja na osiąganiu celów oraz umiejętność dobrej organizacji pracy i samokontroli,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość na częste podróże służbowe (głównie krajowe),

  • Samozatrudnienie.

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy,

  • Stała, długofalowa współpraca w oparciu o samozatrudnienie,

  • Pracę w przyjaznym, pomocnym i dynamicznym międzynarodowym zespole,

  • Progresywną co miesięczną prowizję.

Tworzymy oryginalne produkty, które pozwalają spojrzeć na świat inaczej, w oryginalnych i piękniejszych kolorach. Niezależnie od tego, czy są to ręcznie malowane mapy, zdjęcia, książki, filmy czy inne materiały promocyjne, wszystkie te produkty promują to, co piękne i wartościowe w regionie. Jednocześnie podkreślamy, że wszystkie nasze produkty są też praktycznie użyteczne, służą ludziom i ułatwiają im życie. Choć są to drogie dzieła sztuki o dużej wartości, dzięki naszej strategii biznesowej i naszym partnerom docieramy do nich z dużą liczbą osób. Pozwalamy im zobaczyć świat takim, jakim jest naprawdę - oryginalnym, kolorowym i pięknym. I możemy to osiągnąć głównie dlatego, że wszyscy wykonujemy swoją pracę sercem. Mottem naszej pracy jest Oryginalność, którą tworzy serce.

Przewiń do profilu firmy