Ta oferta pracy jest nieaktualna od 94 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Manager Sprzedaży

  • Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Włocławek, Żnin, Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    POLSKI PRODUCENT o ugruntowanej pozycji na rynku instalacyjnym w związku z wprowadzaniem na polski rynek nowej marki produktowej systemów kompozytowych (deski tarasowe, elewacje, ogrodzenia, przegrody itp.)

    Poszukuje na stanowisko:
    Regionalnego Managera Sprzedaży
    Miejsce pracy: Aleksandrów Kujawski, Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Kowalewo Pomorskie, Nakło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Solec Kujawski, Strzelno, Szubin, Świecie, Toruń, Tuchola, Włocławek, Żnin, Brodnica

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • przygotowanie i realizacja polityki sprzedażowej
    • budowanie i utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z klientami
    • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
    • prowadzenie negocjacji
    • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji
    • współpraca z projektantami i inwestorami

    WYMAGANIA:

    • minimum 2 letnie doświadczenie handlowe w sprzedaży systemów kompozytowych (wymóg konieczny)
    • wykształcenie średnie lub wyższe
    • umiejętność prowadzenie negocjacji handlowych
    • znajomość programów: Word, Excel, Power Point
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
    • systematyczność i konsekwencja w działaniu
    • gotowość do częstych wyjazdów
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od wyników
    • dużą samodzielność w działaniu
    • niezbędne narzędzia do pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacjiklikając na przycisk

    bottom