Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie oraz rozwój Terenowej Sieci Sprzedaży w podległym regionie

  • Budowanie oraz rozwój podległego zespołu

  • Przygotowanie planów sprzedażowych

  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami sprzedażowymi (min.3lata)

  • Doświadczenie w sprzedaży terenowej

  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem sprzedażowych

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia, podstawa oraz jasny system premiowy

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Niezbędne narzędzia do realizacji wyznaczonych celów(samochód, tablet, telefon)

  • Pojawiające się wyzwania oraz możliwość rozwoju

  • Współpracę z jednym z wiodących liderów na rynku

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy