Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży (branża weterynaryjna)

EDINA Vetcare Group S.AO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych;

  • Utrzymywanie trwałych relacji z Partnerami;

  • Koordynację projektów i procesów komunikacji;

  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji;

  • Współpracę z innymi zespołami odpowiedzialnymi za analizy, pozyskiwanie partnerów i rozwój biznesu;

  • Bieżącą analizę sytuacji rynkowej;

  • Raportowanie działań zgodnie z ustalonymi standardami.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość i doświadczenie w branży weterynaryjnej (warunek konieczny);

  • Bardzo dobre umiejętności budowania relacji i negocjacyjnych;

  • Komunikatywność i otwartość;

  • Samodzielność, motywacja i bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Dokładność i dbałość o szczegóły;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem;

  • Stworzenie ścieżki rozwoju kariery dopasowanej do aspiracji i możliwości;

  • Poznanie nowych, unikatowych projektów biznesowych;

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;

  • Uczestniczenie w nowym projekcie o bardzo silnej dynamice rozwoju.

  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy.

EDINA Vetcare Group S.A

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów, którzy pomogą nam w budowaniu unikalnego na rynku polskim projektu w branży weterynaryjnej. Osoby będą częścią zespołu Rozwoju Biznesu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.