Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów firmy oraz obsługa bezpośrednia klientów kluczowych

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów z branży producentów wind, słupów / masztów, suwnic, firm instalacyjnych i wykonawczych

  • Wizyty u klientów docelowych i przeprowadzanie szkoleń dystrybutorów ze sprzedaży produktów

  • Przygotowywanie ofert indywidualnych

  • Raportowanie w CRM

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji multimedialnych

Nasze wymagania

  • Duża motywacja do działania i dobra energia

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B produktów Premium – branża techniczna lub BHP

  • Umiejętność budowania sieci dystrybucji

  • Zdolność do uczenia się oraz poznawania nowych produktów technicznych

  • Umiejętność analitycznego myślenia i szybkich decyzji – analizowanie rynku, wyników sprzedaży, wyciąganie trafnych wniosków oraz inicjatywa do działania

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań prospectingowych – cold call, cold mail, aktywność w Social Media

  • Znajomość MS Office

  • Język angielski pozwalający na swobodne czytanie i pisanie tekstu

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w terenie + 1 dzień w tygodniu Home Office

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia kwartalna

  • Samochód służbowy, laptop, telefon, drukarka – wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • Prywatna opieka medyczna Medicover

  • Pełne wdrożenie w obowiązki i szkolenia produktowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SELLWISE Szymon Negacz

Naszym klientem jest firma stworzona przez specjalistów, dostarczająca niezawodne oraz ekonomiczne rozwiązania i usługi. Sprzedają poprzez sieć dystrybutorów urządzenia dźwignicowe oraz sprzęt do asekuracji pracy na wysokości. To połączenie wiedzy, doświadczenia i lokalizacji pozwala firmie osiągnąć globalny zasięg, nie zaniedbując działań lokalnych już od 70 lat.

Ciągły i dynamiczny rozwój struktur firmy zrodził potrzebę nowego stanowiska pracy, poszukujemy więc kogoś, kto z największą dbałością o szczegóły będzie pozyskiwał klientów na powierzonym terenie południowej Polski i obejmie stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy