Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny manager sprzedaży

Fast Poland Sp. z o.o.

umowa o pracę
5 00010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką handlową firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Prowadzenie bazy danych klientów

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży, szczególnie w branży AGD - RTV

  • Znajomości firm działających na przyszłym terenie aktywności zawodowej

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość firm przetargowych, agencji marketingowych i B2B lub/i branży HORECA

  • Gotowość do częstych podróży służbowych

  • Nastawienie na cel oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych

  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu

  • Dyspozycyjność, komunikatywność i zaangażowanie

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

  • Wyjątkową atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

O nas

Grupa FAST jest producentem 11 marek własnych z kategorii: AGD, RTV, akcesoriów kuchennych, wyposażenia domu i ogrodu oraz zabawek.

Grupa Fast zatrudnia ponad 2000 pracowników i sprzedaje swoje produkty w ponad 30 krajach na świecie.

Nasze marki to: Sencor, Philco, Buxton, Yenkee, Retlux, Lamart, Fieldmann, Stell, Buddy Toys, Bayby