Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży ds. Fotowoltaiki

VIVENA-NATURA sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

od ponad 10 lat, bazując na ścisłej współpracy z polskim rolnictwem, działa w branży odnawialnych źródeł energii.
W zawiązku z dynamicznym rozwojem w zakresie fotowoltaiki Vivena-Natura Sp. z o.o., spółka córka Osadkowski – Cebulski Sp. z o.o., zaprasza do współpracy:

Osoba na tym stanowisku powinna cechować się: łatwością nawiązywania kontaktu i umiejętnością ich długofalowego utrzymania oraz kreatywnością i profesjonalizmem w obsłudze klienta.

Opis stanowiska:

  • kompleksowa obsługa powierzonych klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych, głównie biznesowych, ale również indywidualnych
  • doradztwo w zakresie doboru instalacji fotowoltaicznych
  • sporządzanie ofert handlowych
  • podpisywanie oraz przygotowywanie umów
  • planowanie działań sprzedażowych
  • współpraca z biurem oraz ekipami instalatorskimi

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży – warunek konieczny
  • znajomość branży OZE i doświadczenie w sprzedaży fotowoltaiki – mile widziane
  • umiejętność samodzielnego pozyskiwania klientów
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie we współpracy z rolnikami – mile widziane

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy
  • wynagrodzenie stałe plus system premiowy
  • pracę w stabilnej, ugruntowanej firmie
  • dużą samodzielność w działaniu
  • kontakty sprzedażowe z działu marketingu i handlowego
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego
  • udział w wielu ciekawych projektach

Ogłoszenie archiwalne