Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży – dział zwierzęta towarzyszące

Vet Planet Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Vet Expert to doskonale rozpoznawalna marka w weterynarii należąca do Vet Planet, dynamicznej polskiej firmy operującej w kraju jak i kilkunastu rynkach Europy.
Regionalny Manager Sprzedaży – dział zwierzęta towarzysząceNumer ref.: Miejsce pracy: zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie

Opis Stanowiska

  • efektywna współpraca z lekarzami weterynarii
  • realizacja wyznaczonych zadań
  • przeprowadzanie szkoleń dla lekarzy z zakresu żywienia małych zwierząt
  • monitoring i analiza danych rynkowych
  • reprezentacja firmy oraz dbanie o jej dobry wizerunek

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • wykształcenie wyższe, dodatkowym atutem będzie dyplom wydziałów: nauk o zwierzętach, weterynarii, technologii żywienia zwierząt lub pokrewnych kierunków
  • preferowane doświadczenie na stanowisku związanym
    ze sprzedażą lub marketingiem w branży weterynaryjnej
  • zorientowanie na wyniki pracy, umiejętność sprawnej organizacji,
    kreatywność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka komunikatywność i pozytywne
    usposobienie
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość języków angielskiego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Profesjonalny rozwój zawodowy i interpersonalny
  • Przyjazną atmosferę w pracy w profesjonalnym środowisku
  • Bogaty pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aplikacje przyjmujemy do 08 listopada 2020 r.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie poniższej informacji na swoim CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz formularzu zgłoszeniowym dla celów przyszłych rekrutacji.
Uprzejmie prosimy o nie przesyłanie w CV i innych dokumentach danych osobowych szczególnych kategorii, takich jak: pochodzenie rasowe i etniczne, przekonania religijne czy światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych czy partii, poglądy polityczne, stan zdrowia, kod genetyczny, dane biometryczne, orientacja seksualna.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy