Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży Facility Management

MEDIATIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Witaj! Nazywamy się Mediatis, i świadczymy usługi przeglądów obiektów budowlanych. Jesteśmy rodzinną firmą o ogólnopolskim zasięgu i pozycji lidera w swojej branży. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie boją się ciężkiej pracy, natomiast lubimy ją wykonywać w przyjaznej atmosferze. Jeśli masz podobne podejście, to może zainteresuje Cię nasza rekrutacja na stanowisko:

Regionalny Manager Sprzedaży Facility ManagementNumer ref.: (Mazowieckie, Śląskie)

Od Ciebie oczekujemy:

  • Szerokich relacji na lokalnym rynku: zarządców nieruchomości, usługodawców z branży Facility Management, administratorów dużych portfeli nieruchomości o charakterze sieciowym.
  • Umiejętności samodzielnej i zdalnej pracy, zorientowanej na realizację celów sprzedażowych.
  • Zdolności budowania i utrzymywania poprawnych relacji z klientami.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Nie oczekujemy od Ciebie znajomości zagadnienia przeglądów budowlanych.

Twoimi głównymi zadaniami będą:

  • Poszukiwanie nowych klientów.
  • Negocjowanie parametrów handlowych.
  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży, aż do przekazania kontraktu do Działu realizacji.
  • Utrzymywanie właściwych relacji biznesowych z klientami.
  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań, które zmierzają do zwiększenia sprzedaży
    i pozyskania nowych klientów.
  • Monitorowanie konkurencji.
  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego.

W zamian oferujemy:

  • W pełni samodzielne stanowisko.
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy.
  • Atrakcyjne warunki finansowe, powiązane z realizacją zamierzonych celów.
  • Pracę w firmie przyjaznej i szanującej work life balance.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu,
prosimy wyślij Twoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy