Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży Facility Management

MEDIATIS Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych klientów.

  • Negocjowanie parametrów handlowych.

  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży, aż do przekazania kontraktu do Działu realizacji.

  • Utrzymywanie właściwych relacji biznesowych z klientami.

  • Bieżące raportowanie podejmowanych działań, które zmierzają do zwiększenia sprzedaży

  • i pozyskania nowych klientów.

  • Monitorowanie konkurencji.

  • Bezpośrednie raportowanie wyników do Dyrektora Handlowego.

Nasze wymagania

  • Szerokie relacje na lokalnym rynku: zarządców nieruchomości, usługodawców z branży Facility Management, administratorów dużych portfeli nieruchomości o charakterze sieciowym.

  • Umiejętność samodzielnej i zdalnej pracy, zorientowanej na realizację celów sprzedażowych.

  • Zdolność do budowania i utrzymywania poprawnych relacji z klientami.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Nie oczekujemy od Ciebie znajomości zagadnienia przeglądów budowlanych.

To oferujemy

  • W pełni samodzielne stanowisko.

  • Wysokiej klasy narzędzia pracy.

  • Atrakcyjne warunki finansowe, powiązane z realizacją zamierzonych celów.

  • Pracę w firmie przyjaznej i szanującej work life balance.

Witaj! Nazywamy się Mediatis, i świadczymy usługi przeglądów obiektów budowlanych. Jesteśmy rodzinną firmą o ogólnopolskim zasięgu i pozycji lidera w swojej branży. Nasz zespół tworzą ludzie, którzy nie boją się ciężkiej pracy, natomiast lubimy ją wykonywać w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy