Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży (fotowoltaika)

SKB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą zespołu Doradców ds. Instalacji OZE i Agentów Sprzedaży (struktura rozproszona)

  • Odpowiedzialność za proces sprzedaży i wyniki zespołu

  • Motywowanie i rozwój zespołu handlowego

  • Utrzymywanie i rozwój struktur sprzedaży (bieżąca rekrutacja i szkolenia Doradców i Agentów ds. Sprzedaży)

  • Realizacja planów sprzedażowych: rocznych, kwartalnych i miesięcznych

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących realizacji założonego planu

  • Pozyskiwanie nowych Klientów (wykonywanie audytów OZE i przygotowywanie ofert handlowych)

  • Profesjonalna sprzedażowa i posprzedażowa obsługa Klientów

  • Ścisła współpraca z Centralą

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Managera Sprzedaży

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą B2B

  • Doświadczenie w samodzielnym budowaniu struktur sprzedażowych

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną grupą pracowników (4-16 osób)

  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne

  • Umiejętności managerskie, organizacyjne, analityczne

  • Czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Dobra znajomość branży fotowoltaicznej

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej i dynamicznie rozwijającej się branży

  • Samodzielność oraz swobodę decydowania o harmonogramie pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne

  • Szkolenia techniczne i sprzedażowe

  • Służbowy telefon i komputer do użytku prywatnego

  • Służbowy samochód do użytku prywatnego lub ryczałt na użytkowanie samochodu prywatnego w celach służbowych

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program rekomendacji pracowników

SKB ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Interesuje Cię ciekawa praca w dynamicznie rozwijającej się branży?

Zapraszamy do naszego Zespołu!

Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie i prześlij swoje zgłoszenie.

W SKB ENERGY kochamy świat, kochamy życie i środowisko, w którym żyjemy. Propagujemy te wartości umożliwiając naszym Klientom dostęp do zdrowej, czystej energii elektrycznej ze Słońca. Dzięki inwestycjom, które wykorzystują odnawialne źródła energii pomagamy chronić środowisko naturalne i w znacznym stopniu przyczyniamy się do efektywnego gospodarowania zasobami naturalnymi.

Przewiń do profilu firmy