Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

BETTERPOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów Spółki

  • budowa i zarządzanie zdywersyfikowaną siecią dystrybucji

  • osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych

  • raportowanie wyników pracy, tworzenie analiz na potrzeby Firmy

  • nadzór i administracja nad procesami zawierania i implementacji umów z partnerami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży do klienta B2B

  • umiejętność skutecznego pozyskiwania nowych klientów oraz budowanie relacji posprzedażowych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi

  • dobra znajomość MS Office

  • wysoki poziom etyki biznesowej

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B

  • Wynagrodzenie (część stała + prowizja + premia)

  • Progres warunków wynagrodzenia adekwatny do osiąganych rezultatów

  • Udział w innowacyjnym projekcie

  • Bardzo przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy

BETTERPOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma BetterPos Sp. z o.o., wizjonerski start-up technologiczny poszukuje kandydata na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy