Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży

Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Miasta należące do regionu: Chojnice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Kołobrzeg, Koszalin, Malbork, Słupsk, Starogard Gdański, Tczew, Lębork, Sopot,Wejherowo

  • Wyznaczanie i kontrolowanie realizacji budżetów sprzedażowych w podległym regionie

  • Monitorowanie skuteczności działań sprzedażowych w oddziałach, analiza raportów ze współczynnikami KPI

  • Regularne wizyty w podległych oddziałach w celu zapewnienia członkom zespołu indywidualnego rozwoju, przeprowadzenia ocen okresowych i motywacji

  • Wsparcie i budowanie atmosfery współpracy w podległym zespole, pomoc w szukaniu rozwiązań i nowych działań Aktywność na rynku w zakresie promocji i reklamy w celu budowania pozycji firmy na rynku lokalnym oraz monitorowanie działań konkurencji

  • Zarządzanie budżetem kosztowo-przychodowym podległej struktury

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży, w branży o profilu medycznym lub pokrewnej (mile widziane)

  • Minimum rok doświadczenia w kierowaniu zespołem ludzi w strukturze rozproszonej

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, przywódcze, wyznaczania celów i motywowania zespołu

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Silna orientacja na wyniki, dynamizm i entuzjazm w działaniu, osiąganie wyznaczonego celu

  • Mobilność w podległym regionie

To oferujemy

  • Prestiżowe stanowisko oraz atrakcyjną, ambitną i pełną wyzwań pracę w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży oraz udział w rozwijaniu firmy i wpływania na jej sukces

  • Zadaniowy system czasu pracy

  • Warunki zatrudnienia i płacy współmierne do osiąganych wyników, premie kwartalne

  • Możliwość rozwoju zawodowego, duży poziom samodzielności w działaniu i odpowiedzialności, gospodarowanie przydzielonym budżetem,

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy

  • Profesjonalne, niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, laptop + internet)

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Ubezpieczenie medyczne

  • Rozbudowany system socjalny, dofinansowanie do kart sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o.

GEERS Dobry Słuch jest liderem w branży doboru aparatów słuchowych obecnym na polskim rynku od 1992 roku. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm na tym rynku.

Poszukujemy ludzi z pasją, zaangażowanych, komunikatywnych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy profesjonalną obsługę naszych Klientów, aby nasza firma wyróżniała się na tle konkurencji.

Przewiń do profilu firmy