Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

BETTERPOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych w zakresie sprzedaży innowacyjnego produktu z zakresu płatności zbliżeniowych

  • przygotowanie ofert handlowych przy wsparciu działu marketingu

  • nadzór nad prawidłowym procesowaniem i finalizacją umów handlowych,

  • budowanie wewnętrznej i zewnętrznej sieci dystrybucji

  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie powiększania zasięgu biznesowego

  • realizacja budżetów sprzedażowych

  • budowanie długofalowych relacji z Klientami,

  • raportowanie wyników pracy,

Nasze wymagania

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży do klienta instytucjonalnego B2B

  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem i reagowania na jego potrzeby

  • umiejętność skutecznego pozyskiwania nowych klientów oraz budowanie relacji posprzedażowych

  • doświadczenie w budowaniu podległej sieci sprzedaży i zarządzaniu zespołem handlowców

  • doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • zorientowanie na cel, pozytywne nastawienie

  • pro aktywność, inicjatywa, kreatywność, entuzjazm w działaniu

  • wysoki poziom etyki biznesowej

  • wykształcenie wyższe mile widziane

  • wysoka motywacja do pracy, ambicja i profesjonalizm w działaniu

  • prawo jazdy kat B dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych

  • dobra znajomość MS Office

To oferujemy

  • pracę przy ogólnopolskim innowacyjnym projekcie opartym o nowoczesną technologię płatności zbliżeniowych

  • możliwość pracy w młodym, kreatywnym, zaangażowanym zespole

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Stałe wynagrodzenie plus system premiowy i prowizyjny

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną, nieformalną atmosferę w płaskiej strukturze organizacyjnej

  • samodzielność w kreowaniu pomysłów i ich realizacji

Firma BetterPos Sp. z o.o., wizjonerski start-up technologiczny poszukuje kandydata na stanowisko Regionalnego Managera Sprzedaży na region Południowy w zakresie innowacyjnego, fintechowego produktu z zakresu płatności zbliżeniowych.

Przewiń do profilu firmy