Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

Assertive Career Mentoring

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznanie potencjału rynkowego poprzez identyfikację wszystkich podmiotów na podległym terenie: kujawsko-pomorskie, pomorskie, łódzkie.

  • Utrzymanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami oraz zdobywanie nowych klientów.

  • Realizacja celów sprzedażowych tj. założeń wolumenowych, marżowych oraz innych celów rozwojowych np. związanych z rozwojem nowych produktów i usług.

  • Kontrola należności i aktywna praca z klientami przeterminowanymi.

  • Identyfikacja i pozyskiwanie projektów sprzedażowych i przetargów.

  • Utrzymywanie niezbędnej wiedzy na temat produktów oraz warunków ich dostarczania. Zgłaszanie zapotrzebowania na szkolenia. Wykorzystywanie dostępnych zasobów e-learninigowych. Wiedza na temat przewag konkurencyjnych produktów nad ofertą konkurencji.

  • Zarządzanie warunkami finansowymi klientów poprzez: składanie wniosków kredytowych, argumentację dot. zapotrzebowania na limity kredytowe i warunki płatności, weryfikację poziomów limitów i terminów płatności w czasie, dostarczanie informacji na temat kondycji finansowej klienta.

  • Zarządzanie warunkami bonusowymi klientów.

  • Przygotowywanie kompleksowej dokumentacji związanej z obsługą reklamacji i zapewnienie sprawnej komunikacji z klientem.

Nasze wymagania

  • Lokalizacja w jednym z podległych województw kujawsko-pomorskie, pomorskie, łódzkie.

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów sprzedażowych – minimum 2 lata.

  • Znajomość branży poligraficznej.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana.

  • Swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji sprzedażowych i biznesowych.

  • Nastawienie na cel, dobra organizacja pracy.

  • Otwartość na podróże służbowe (praca w terenie).

To oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole oraz możliwości rozwoju w strukturach korporacji w międzynarodowym środowisku.

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowę o pracę oraz pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym auto służbowe.

  • Atrakcyjne szkolenia produktowe i rozwojowe.

  • Indywidualnie budowaną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Assertive Career Mentoring to międzynarodowa firma doradczo-rekrutacyjna. Nasze usługi obejmują pełen cykl życia managera w organizacji: executive search, programy outplacementowe, assessment & development centers, coaching, mentoring oraz szkolenia dla kadry zarządzającej, a także badanie kultury organizacyjnej.

Naszym klientem jest wiodący dostawca papieru i usług dla przemysłu oraz główny dystrybutor papieru biurowego w Europie, a także wiodący dostawca materiałów higienicznych i czyszczących oraz asortymentu BHP i opakowań przemysłowych w krajach skandynawskich.

Przewiń do profilu firmy