Logo Pracuj.pl

Regionalny Manager Sprzedaży

Janvest Fundusz FinansowyO firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedażowej Spółki
  • Tworzenie długotrwałych relacji z pośrednikami i ekspertami finansowymi
  • Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie
  • Realizacja planów sprzedaży i celów jakościowych
  • Prowadzenie spotkań i szkoleń w zakresie oferowanych produktów
  • Nadzór, szkolenie i wsparcie pośredników i ekspertów
  • Wsparcie procesu zawierania umów z Klientami
  • Kreowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych i marketingowych
  • Organizacja szkoleń, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, eventach itp.
  • Analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych, ubezpieczeniowych lub inwestycyjnych ze szczególnym uwzględnieniem produktów dedykowanych dla firm
  • Mile widziana znajomość rynku doradztwa finansowego w Polsce
  • Wysokie umiejętności komunikacji
  • Duża samodzielność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej zapewniająca realizację powierzonych zadań
  • Zdecydowanie w działaniu, nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność negocjacji
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej i rozwijającej się Firmie z 20 letnią tradycją,
  • Możliwość współtworzenia pozycji lidera rynku.
  • Długoterminową współpracę na stabilnych warunkach
  • Otwartość na pomysły i wzajemny szacunek
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę hybrydową
  • Kontrakt B2B – preferowany lub umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania składający się z części stałej oraz 2-cześciowego systemu prowizyjnego
  • Atrakcyjne firmowe wyjazdy integracyjne
  • Auto służbowe klasy średniej (Toyota) , telefon, laptop,

O nas

JANVEST FUNDUSZ FINANSOWY jest jednym z liderów rynku wysokovolumenowych pożyczek dla firm. Spółka działa stabilnie i nieprzerwalnie od 2001r. Jest liderem w zakresie źródeł finansowania, współpracując w tym zakresie z największymi w Polsce Funduszami Inwestycyjnymi. Nasze produkty dostępne są u 15 ogólnopolskich operatorów finansowych oraz operatorów i wydawców on-line. Nasze rozwiązania proponuje swoim Klientom Biznesowym prawie 3.500 pośredników i ekspertów finansowych. Jesteśmy członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych (ZPF)

Regionalny Manager Sprzedaży, lubelskie