Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie

  • Bieżące monitorowanie efektywności podejmowanych działań

  • Indywidualna współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i centralą firmy

  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz indywidualnych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy

  • Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych

  • Sprzedaż produktów optymalizacji kosztów mediów oraz systemów zarządzania energią

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z klientem z segmentu B2C lub B2B

  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub OZE

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność oraz odpowiedzialność

  • Ambitne plany względem samego siebie

  • Znajomość obsługi komputera

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • System szkoleń pozwalający zdobyć ekspercką wiedzę dotyczącą efektywności energetycznej

  • System wynagrodzenia prowizyjnego

  • Jedne z najlepszych warunków sprzedażowych na rynku

  • Pełne wsparcie dla budowy zespołu przez dział HR

  • Indywidualne podejście do formy współpracy

  • Konkursy sprzedażowe

  • Wyjazdy integracyjne

  • Pomoc z uzyskaniu dofinansowania dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą

  • Regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • Wsparcie back office

  • Opieka Dyrektora Sprzedaży

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Zarobki powyżej średniej krajowej

  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Rynek energii elektrycznej, gazu oraz Odnawialnych Źródeł Energii to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Działamy na nim nieustannie zdobywając i rozszerzając swoje kompetencje poprzez współpracę z największymi firmami z branży energetycznej w Polsce i Europie.

Nasza oferta to fachowe doradztwo i rozwiązania z zakresów poprawy efektywności poprzez wdrażanie rozwiązań: systemów zarządzania energią w przedsiębiorstwach, modernizacji instalacji elektrycznych, OZE, audytów energetycznych, obniżenia kosztów zakupu energii i gazu, kompensacji mocy biernej, optymalizacji systemów sprężonego powietrza, ograniczenia strat cieplnych.

W dobie rosnących cen mediów a w szczególności energii i gazu, nasze usługi stają jedynymi z najbardziej pożądanych na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli lubisz pracę w terenie, jesteś osobą ambitną, zdeterminowaną, dążącą do celu, nie boisz się wyzwań, a praca z klientem nie jest Ci obca - aplikuj!

Tworzymy zespół przedstawicieli nastawionych na profesjonalną obsługę klienta i realizację jak najlepszych wyników sprzedażowych.