Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

ORGANICALC sp. z o.o.

9 00017 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż nawozu o unikatowej formule i sprawdzonym działaniu

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • Rozbudowa sieci dystrybucji o kolejnych współpracowników

  • Prowadzenie szkoleń dla rolników z zakresu oferowanych produktów

  • Współpraca z regionalnym placówkami doradztwa rolniczego

  • Wypracowywanie długofalowych relacji z Klientami

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

  • Przedsiębiorczość i kreatywność

  • Znajomość branży rolniczej nie jest wymagana, będzie traktowana jako dodatkowy atut

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia

To oferujemy

  • Bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od osiąganych wyników

  • Nienormowany czas pracy

  • Cykl szkoleń wdrożeniowych z zakresu oferowanych produktów oraz technik ich sprzedaży

  • Stałe wsparcie ze strony pracowników firmy

  • Możliwość zdobywania cennego doświadczenia w innowacyjnej firmie i bardzo ciekawej branży

  • Dostęp do nowoczesnych, unikatowych technologii

  • Współprace w oparciu o umowę agencyjną - wynagrodzenie w systemie "success fee”

O nas

Organicalc Sp. z o.o. należący do grupy Vantage Polska, lidera segmentu rolnictwa precyzyjnego.

W związku z intensywnym wprowadzaniem technologii biologizacji gleby przyjmie do działu agronomicznego efektywne osoby, które będą rozwijały sprzedaż produktów w najszybciej rozwijającej branży w rolnictwie.

Pracujemy z najlepszymi!