Regionalny Manager Sprzedaży

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 2017-11-15
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2017-12-15)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

APRIL Polska Sp. z o.o.

APRIL | Polska jest częścią międzynarodowej grupy APRIL, która tworzy, zarządza i dystrybuuje rozwiązania ubezpieczeniowe i usługi assistance dla osób prywatnych, grup zawodowych i biznesu. APRIL specjalizuje się głównie w dostarczaniu najwyższej jakości usług assistance, jak również likwidacji szkód komunikacyjnych, w tym zagranicznych w ramach europejskiego systemu Zielonej Karty i IV Dyrektywy Unijnej. Firma powstała w 1995 roku pod nazwą Assistance CORIS Varsovie i jest prekursorem rynku assistance w Polsce.

W związku z realizacją nowej strategii
P O S Z U K U J E M Y
AMBITNYCH, DYNAMICZNYCH KANDYDATÓW, Z DOŚWIADCZENIEM HANDLOWYM
(agenci ubezpieczeniowi, unit managerowie, agenci turystyczni, przedstawiciele handlowi)

NA STANOWISKO:

REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY

(Region Polski Południowej / Region Polski Północnej)

Region: podlaskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych, w podległym Regionie i w ramach powierzonej gamy produktów (ubezpieczenia turystyczne/podróżne)
  • Nadzór nad obecną siecią dystrybucji w Regionie oraz budowanie nowych relacji biznesowych z Agencjami turystycznymi i ubezpieczeniowymi
  • Pozyskiwanie partnerów typu Affinity (stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, fan-kluby)
  • Realizowanie strategii komunikacji z siecią dystrybucji
  • Aktywne analizowanie rynku ubezpieczeniowego
  • Szkolenia dla sieci sprzedaży i prowadzenie programów motywacyjnych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją planów sprzedażowych
  • Znajomość podstawowych usług assistance, rynku agencyjnego, turystycznego czy znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem kandydata.

OFERUJEMY:

  • Pracę o dużym zakresie samodzielności, we współpracy z młodym i dynamicznym zespołem
  • Warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub działalność gospodarcza)
  • Wynagrodzenie stałe oraz premia motywacyjna
  • Możliwość rozwoju w firmie międzynarodowej
  • Szkolenia przygotowujące do wykonywanych zadań
  • Możliwość nauki języków obcych na koszt pracodawcy
  • Pakiet socjalny: ubezpieczenie na życie i zdrowotne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez April Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest April Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Siennej 73. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się