Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży - Polska południowo-wschodnia

S L T Group Dariusz Lewandowski

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie portfelem Klientów oraz budowanie relacji w obrębie regionu

  • Aktywna sprzedaż produktów i usług firmy

  • Odwiedzanie klientów firmy

  • Analiza rynku i potencjalnych kierunków rozwoju sprzedaży

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Przygotowywanie umów i ofert handlowych zgodnie z przyjętą polityką firmy

  • Monitoring działań konkurencji na rynku

  • Raportowanie w CRM

  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy oraz oferowanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Udokumentowane min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży w branży około-odpadowej lub sprzedaży samochodów ciężarowych

  • Miejsce zamieszkania w obsługiwanym Regionie

  • Mile widziane wykształcenie wyższe

  • Gotowość do częstych podróży służbowych na terenie Polski południowej

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętności negocjacyjne na wysokim poziomie

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoka kultura osobista i dojrzałość biznesowa

  • Wysokie zdolności komunikacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę u lidera rynkowego w swojej branży

  • Atrakcyjny system wynagradzania: pensja zasadnicza + prowizja od sprzedaży

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Dużą samodzielność

  • Miłą atmosferę pracy