Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży - praca w terenie

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu sprzedażowego w podległym regionie,

  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych dla zespołu,

  • Motywowanie zespołu sprzedażowego do realizacji planów,

  • Rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów

  • Współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami obecnymi,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami sprzedażowymi,

  • Umiejętności efektywnego zarządzania zespołem,

  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja)

  • Auto służbowe, telefon, tablet

  • Współpracę z jednym z wiodących liderów na rynku,

  • Dynamiczny rozwój w strukturach firmy

  • Dyżury techniczne wolne od pracy :)

  • Multisport, ubezpieczenie grupowe - po pierwszym miesiącu pracy :)

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy