Logo Pracuj.pl

Regionalny Manager Sprzedaży - praca w terenie

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

5 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie
    małopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu sprzedażowego w podległym regionie,
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych dla zespołu,
  • Motywowanie zespołu sprzedażowego do realizacji planów,
  • Rozwój biznesu i pozyskiwanie nowych klientów
  • Współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami obecnymi,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami sprzedażowymi,
  • Umiejętności efektywnego zarządzania zespołem,
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja)
  • Auto służbowe, telefon, tablet
  • Współpracę z jednym z wiodących liderów na rynku,
  • Dynamiczny rozwój w strukturach firmy
  • Dyżury techniczne wolne od pracy :)
  • Multisport, ubezpieczenie grupowe - po pierwszym miesiącu pracy :)

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Regionalny Manager Sprzedaży - praca w terenie, małopolskie