Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

QUIOSQUE

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Efektywne zarządzanie siecią sklepów własnych i franczyzowych poprzez wdrażanie i egzekwowanie standardów w zakresie obsługi, visual merchandisingu, zarządzania zespołami i kolekcją

  • Rekrutowanie i aktywne wdrażanie kierowników sklepów oraz bycie mentorem dla personelu

  • Zarządzanie wskaźnikami jakości (KPI) i maksymalizacja wyników sprzedaży poprzez optymalizowanie metod pracy i elastyczne zarządzanie w regionie.

  • Zarządzanie rentownością sklepów, odpowiedzialność za P&L

  • Nadzorowanie i kontrola procesów administracyjnych i inwentaryzacyjnych w podległym regionie oraz inicjowanie działań naprawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Regionalnego w branży retail

  • Odwaga menedżerska i proaktywna postawa wobec ludzi i biznesu

  • Umiejętność pracy z priorytetami w rozproszonej sieci sprzedaży

  • Otwartość na rozwój zawodowy i osobisty

  • Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

To oferujemy

  • Przyjazną i stymulującą do rozwoju, niekorporacyjną atmosferę pracy

  • Rozwój zawodowy w oparciu o model kompetencyjny

  • Atrakcyjny system płacowy i premiowy

  • Narzędzia do pracy w terenie (samochód, laptop, telefon komórkowy)

  • Wsparcie Zespołu Regionalnych Kierowników Sprzedaży oraz Mentora

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • miesięczne premie od sprzedaży

QUIOSQUE

Moda i stylizacja to Twoja pasja? Lubisz pracę z Klientem i uśmiech nie schodzi Ci z twarzy?

Chcesz rozwinąć się w sprzedaży i uczyć obsługi Klienta od najlepszych? Dołącz do nas!

QUIOSQUE to polska marka odzieżowa stworzona specjalnie dla kobiet, już na początku lat 90 tych w Bydgoszczy. Dziś nasza sieć sprzedaży liczy ponad 170 salonów w całej Polsce i stale się rozwija.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • (region południowo-wschodni) Lublin, Rzeszów, Kielce