Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży (Sektor Profesjonalny B2B)

P.P.U.H. VOIGT SP. Z O.O.

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Profesjonalna współpraca i obsługa obecnych klientów firmy,

  • Odpowiedzialność za zrównoważony rozwój regionu,

  • Aktywne wsparcie dystrybutorów i klientów,

  • Przeprowadzanie praktycznych, teoretycznych prezentacji produktowych i technologicznych

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych (kwartalnych i rocznych)

  • Prowadzenie CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie obsługi firm sprzątających, szpitali, obszaru facility. Znajomość rynku HoReCa będzie dodatkowym atutem

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w sektorze B2B,

  • Ambitne i innowacyjne nastawienie do realizacji założonej strategii,

  • Samodzielność, dyspozycyjność i łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Wysoka motywacja oraz nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,

  • Znajomość procedur przetargowych

  • Umiejętność pracy pod presją wyniku

  • Umiejętności planowania i organizacji czasu pracy,

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Program szkoleń (wprowadzające, produktowe, sprzedażowe)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii kwartalnej

  • Pracę w stabilnej, wiarygodnej, rozwijającej się polskiej firmie produkcyjno-handlowej

  • Samochód, telefon komórkowy, komputer, iPad

  • Pracę w dynamicznym młodym zespole i możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • przystąpienie do programu MultiSport

Teren działania: województwo śląskie, małopolskie, świętokrzyskie

Zainteresowanych szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.