Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży

GRAAL S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych i skutecznych relacji z Dystrybutorami

  • Współpraca z sieciami detalicznymi Rynku Tradycyjnego.

  • Skuteczne prowadzenie działań promocyjnych z Klientami

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Analiza danych sprzedażowych i sytuacji na rynku by być skutecznym doradcą dla partnerów handlowych

  • Prowadzenie spotkań, negocjacji i rozmów z Dystrybutorami

  • Planowanie rozwoju sprzedaży na podległym obszarze

  • Współpraca w ramach zespołu sprzedaży Dystrybucji Tradycyjnej by rozwijać biznes Grupy Graal na Rynku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w obszarze sprzedaży poparte osiągnięciami

  • Doświadczenie i umiejętności prowadzenia rozmów sprzedażowych, spotkań i negocjacji

  • Gotowość do realizacji ambitnych celów i podejmowania wyzwań

  • Doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży

  • Świadczenia dla pracowników (w tym bony świąteczne, świadczenia medyczne, ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, spotkania integracyjne)

  • Możliwość rozwoju, pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole

  • Dobre warunki i narzędzia pracy oraz przyjazną atmosferę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • bony świąteczne

GRAAL S.A.

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce, a marki Grupy: Graal, SuperFish i Kuchnia Staropolska są dostępne we wszystkich sieciach sklepów w Polsce. Produkty Grupy są również obecne pod markami partnerów z całego świata.

Przewiń do profilu firmy

Jesteś doświadczonym Starszym Przedstawicielem Handlowym, który osiąga i przekracza założone cele, bardzo dobrze współpracuje z klientami i dystrybutorami, a analiza danych sprzedażowych jest Twoim codziennym narzędziem pracy?

Jesteś KAM-em w kanale tradycyjnym lub nowoczesnym? Masz doświadczenia w pracy z sieciami i chcesz ruszyć w teren by wspierać dystrybutorów w prowadzeniu biznesu?

Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży w kanale tradycyjnym i szukasz nowych wyzwań?