Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny manager sprzedaży

"BAUTECH" sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesem sprzedaży produktów na podległym terenie ( woj. śląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie)

  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami procesu inwestycyjnego (Projektant, Inwestor, Wykonawca)

  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów

  • monitorowanie oraz analiza rynku

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy, uczestnictwo w konferencjach, targach

  • raportowanie do Dyrektora Handlowego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży - branża budowlana ( min 2 lata)

  • umiejętność obsługi procesu inwestycyjnego

  • kreatywność, wytrwałość w dążeniu do celu

  • samodzielność w organizowaniu pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych ( konieczne prawo jazdy kat. B)

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, działającej na rynku od ponad 30 lat

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia sprzedażowa

  • narzędzia pracy (laptop, telefon kom., samochód służbowy – także do celów prywatnych)

  • wsparcie innych działów w realizacji zadań

  • rozwój kompetencji poprzez system szkoleń

  • zdobycie cennego doświadczenia w zespole wysokiej klasy specjalistów

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • paczki świąteczne

O nas

BAUTECH sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie koło Warszawy, czołowy polski producent i dostawca technologii dla budownictwa w zakresie chemii budowlanej oraz systemów wykorzystywanych do wykonywania posadzek przemysłowych i nawierzchni betonowych.

Szukamy do naszego zespołu sprzedaży osoby dynamicznej, systematycznej, samodzielnej w działaniu, zorientowanej na sukces, lubiącej podejmować wyzwania.