Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Manager Sprzedaży

Janvest SA

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • kontrakt B2B
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

1. Realizacja strategii sprzedażowej Spółki

2. Tworzenie długotrwałych relacji z pośrednikami i ekspertami finansowymi

3. Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie

4. Realizacja planów sprzedaży i celów jakościowych

5. Prowadzenie spotkań i szkoleń w zakresie oferowanych produktów

6. Nadzór, szkolenie i wsparcie pośredników i ekspertów w podległym terenie

7. Wsparcie procesu zawierania umów z Klientami

8. Kreowanie i wdrażanie akcji sprzedażowych i marketingowych

9. Organizacja szkoleń, uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, eventach itp.

10. Analiza rynku i konkurencji

Nasze wymagania

1. Znajomość rynku doradztwa finansowego w Polsce

2. Wysokie umiejętności komunikacji

3. Duża samodzielność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy

4. Bardzo dobra organizacja pracy własnej zapewniająca realizację powierzonych zadań

5. Zdecydowanie w działaniu, nastawienie na realizację celów

6. Umiejętność budowania relacji

7. Umiejętność negocjacji

8. Dyspozycyjność

9. Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

1. Pracę w dynamicznej i rozwijającej się Firmie, będącej jednym z liderów rynku

2. Otwartość na pomysły i wzajemny szacunek

3. Kontrakt B2B – preferowany

4. Atrakcyjny system wynagradzania

5. Auto służbowe, telefon, laptop,

O nas

Spółka udziela pożyczek pozabankowych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie całej Polski i jest wiodącym podmiotem na rynku współpracującym z ogólnopolskimi funduszami inwestycyjnymi i operatorami pośrednictwa finansowego. Celem działalności spółki jest wspieranie działalności małych i średnich firm, poprzez różne formy poprawy ich płynności finansowej. Spółka na rynku istnieje od 2001 r.