Oferta pracy

Regionalny Manager Sprzedaży

Polenergia Fotowoltaika

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój zespołu sprzedażowego w podległym regionie.

  • Realizacja zespołowych celów sprzedażowych.

  • Szkolenie i wdrażanie Doradców Handlowych w terenie.

  • Wspieranie i motywowanie swojego zespołu.

  • Analizowanie i monitorowanie trendów na rynku OZE.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w efektywnym zarządzaniu zespołem sprzedażowym.

  • Pracowałeś w obszarze sprzedaży B2C albo B2B.

  • Wyróżnia Cię wysoka skuteczność działania i nastawienie na realizację celu.

  • Jesteś osobą energiczną, otwartą i wychodzącą z inicjatywą.

  • Presja czasu i tempo działania nie paraliżuje Cię, a napędza.

  • Wychodzisz z założenia, że niemożliwe nie istnieje ;)

  • Preferujemy abyś miał doświadczenie w jednej z branż: OZE, bankowość, telekomunikacja.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + prowizja).

  • Auto służbowe (SUV), telefon, tablet z innowacyjną aplikacją sprzedażową.

  • Możliwość pracy w dużej, silnej i stabilnej organizacji.

  • Liczne konkursy sprzedażowe oraz wyjazdy integracyjne.

  • Bieżące wsparcie doświadczonych trenerów sprzedaży.

  • Dostęp do profesjonalnej platformy szkoleniowej.

  • Multisport, ubezpieczenie grupowe oraz pakiet medyczny.

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Przewiń do profilu firmy