Regionalny Manager Sprzedaży

HUSQVARNA HPL

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Pełna odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na powierzonym obszarze.

  • Kształtowanie i dystrybucja portfolio marki Gardena dla zapewnienia jej rentowności i rozwoju.

  • Aktywny udział w opracowywaniu i realizacji strategii marki Gardena.

  • Budowa i rozwój relacji biznesowych z obecnymi klientami, monitorowanie jakości obsługi, negocjowanie warunków współpracy.

  • Rozwój kontaktów handlowych, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych oraz dalsza ekspansja na polskim rynku przy uwzględnieniu podejścia wielokanałowego.

  • Opracowywanie odpowiednich strategii komercyjnych oraz podejmowanie działań zapewniających ich realizację.

  • Stałe monitorowanie rynku, badanie potrzeb klientów, analizowanie działań konkurencji i proponowanie rozwiązań wyróżniających na tym tle ofertę marki Gardena.

  • Zarządzanie stymulujące zmiany, wdrażanie nowych, innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz metod pracy, zapewniających osiągnięcie celów.

  • Bieżąca aktualizacja wiedzy i umiejętności na tematy związane z branżą i zajmowanym stanowiskiem.

  • Aktywne uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach branżowych i specjalistycznych.

  • Prowadzenie praktycznych szkoleń technicznych i produktowych.

  • Udział w inwentaryzacji składników majątku oraz sprawdzeniu rozliczeń poinwentaryzacyjnych.

  • Praca na terenie województwa dolnośląskiego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.

  • Doświadczenie w sprzedaży, ukierunkowanie na potrzeby klienta.

  • Samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy.

  • Motywacja do osiągania założonych celów.

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do pracy w systemie zadaniowym.

To oferujemy

  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w ramach umowy o pracę.

  • Zadaniowy system czasu pracy.

  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy.

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytkowania w celach prywatnych), pakiet benefitów oferowanych przez firmę, w tym: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, szkolenia językowe, korzystne rabaty na zakupy pracownicze, upominki świąteczne dla pracowników i ich dzieci.

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego