Logo Pracuj.pl

Regionalny Manager Sprzedaży

Polskie Centrum Doradztwa EnergetycznegoO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedaży w powierzonym regionie
  • Bieżące monitorowanie efektywności podejmowanych działań
  • Indywidualna współpraca z Dyrektorem Sprzedaży i centralą firmy
  • Pozyskiwanie Klientów biznesowych oraz indywidualnych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Utrzymywanie stałych relacji z Klientami firmy
  • Monitorowanie i identyfikowanie nowych szans sprzedażowych
  • Sprzedaż produktów optymalizacji kosztów mediów oraz systemów zarządzania energią

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z klientem z segmentu B2C lub B2B
  • Mile widziane doświadczenie w branży energetycznej lub OZE
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Ambitne plany względem samego siebie
  • Znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • System szkoleń pozwalający zdobyć ekspercką wiedzę dotyczącą efektywności energetycznej
  • System wynagrodzenia prowizyjnego
  • Jedne z najlepszych warunków sprzedażowych na rynku
  • Pełne wsparcie dla budowy zespołu przez dział HR
  • Indywidualne podejście do formy współpracy
  • Konkursy sprzedażowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pomoc z uzyskaniu dofinansowania dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą
  • Regularne szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • Wsparcie back office
  • Opieka Dyrektora Sprzedaży
  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce
  • Zarobki powyżej średniej krajowej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

Jeśli lubisz pracę w terenie, jesteś osobą ambitną, zdeterminowaną, dążącą do celu, nie boisz się wyzwań, a praca z klientem nie jest Ci obca - aplikuj!

Tworzymy zespół przedstawicieli nastawionych na profesjonalną obsługę klienta i realizację jak najlepszych wyników sprzedażowych.

Polskie Centrum Doradztwa Energetycznego

Rynek energii elektrycznej, gazu oraz Odnawialnych Źródeł Energii to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Działamy na nim nieustannie zdobywając i rozszerzając swoje kompetencje poprzez współpracę z największymi firmami z branży energetycznej w Polsce i Europie.

Nasza oferta to fachowe doradztwo i rozwiązania z zakresów poprawy efektywności poprzez wdrażanie rozwiązań: systemów zarządzania energią w przedsiębiorstwach, modernizacji instalacji elektrycznych, OZE, audytów energetycznych, obniżenia kosztów zakupu energii i gazu, kompensacji mocy biernej, optymalizacji systemów sprężonego powietrza, ograniczenia strat cieplnych.

W dobie rosnących cen mediów a w szczególności energii i gazu, nasze usługi stają jedynymi z najbardziej pożądanych na rynku.

Regionalny Manager Sprzedaży, zachodniopomorskie