Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

VULCAN sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie dedykowanym portfelem klientów (jednostki samorządowe oraz obsługiwane jednostki oświatowe) na wyznaczonym terenie;

  • prowadzenie procesu sprzedażowego od analizy potrzeb, przez wprowadzenie umów, zleceń do wystawienia faktury;

  • prowadzenie prezentacji oraz negocjacje ofert i kontraktów handlowych;

  • ścisła współpraca z działami operacyjnymi w celu tworzenia optymalnych rozwiązań dla klientów i utrzymania ich satysfakcji;

  • budowanie wizerunku firmy i relacji z klientem

Nasze wymagania

  • zapraszamy do współpracy osoby, które posiadają doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem i obsługą klientów min. 2 lata;

  • potrafiące umiejętnie identyfikować potrzeby klienta,  budować relacje i mówić językiem korzyści;

  • nie wyobrażają sobie pracy zza biurka i są gotowe do pracy w terenie;

  • nasz idealny kandydat powinien być otwarty i pomysłowy, ponadto posiadać wewnętrzny drive i energię w działaniu.

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B - służymy wsparciem w zakresie zakładania działalności gospodarczej;

  • wynagrodzenie zależne od efektów (podzielone na część stałą, prowizje i określony % zysku od pozyskanej transakcji);

  • szkolenia wstępne i rozwijające kompetencje;

  • współpracę w zespole innych regionalnych menadżerów z pozytywnie nastawionym, lubiącym ludzi i otwartym na nowe pomysły szefem;

  • okazję do realizacji ambitnych projektów w firmie będącej liderem na rynku rozwiązań IT dla oświaty;

  • narzędzia pracy - laptop, dostęp do internetu, telefon i samochód wraz z kartą paliwową.

VULCAN to lider rynku innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla edukacji. Jesteśmy częścią międzynarodowej organizacji obecnej w ponad 10 krajach Europy. Kreujemy standardy zarządzania oświatą. Nasze idee - arkusz organizacyjny, elektroniczna rekrutacja do szkół, dziennik elektroniczny, plan lekcji - to dzisiaj rozwiązania powszechnie stosowane w szkołach.

Przewiń do profilu firmy