Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

Kanlux S.A.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii sprzedaży wybranej grupy asortymentowej na podległym regionie

  • Utrzymywanie stałego kontaktu oraz prowadzenie bieżącej obsługi aktualnych klientów (kanał tradycyjny-hurt, podhurt)

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Udzielanie wsparcia poprzez szkolenia oraz doradztwo techniczne dla klientów w regionie

  • Monitorowanie należności

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w branży art. elektrotechnicznych na podobnym stanowisku (wymagane)

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane technik elektryk, automatyk)

  • Znajomość rynku hurtowego, podhurtu

  • Praktyczna znajomość obsługi komputera - pakiet Office

  • Podstawowa umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość środowiska CAD - BricsCad , AutoCad (mile widziane)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • System szkoleń: produktowych i sprzedażowych

  • Narzędzia pracy ( telefon, laptop, samochód służbowy )

  • Pełne wsparcie działu handlowego i technicznego

  • Przyjazną atmosferę pracy

Kanlux S.A.

Jesteśmy firmową rodziną. Dajemy Ci kompletne rozwiązania, które pomogą zrealizować Twoje marzenia. Pozwól się oczarować twórczą energią. Nam możesz zaufać.

Kanlux

więcej niż światło.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Osoby zorientowanej na cel, lubiącej wyzwania i pracę z Klientem.