Regionalny Menadżer Sprzedaży Eksportowej - rynki niemieckojęzyczne

Thermoplast Permanent Development Spółka Akcyjna

  • Wilcza 3, Libiąż
    Libiąż, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wilcza 3

Libiąż

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z sieciami marketów na podległych rynkach, ze szczególnym uwzględnieniem branży DIY.

  • Realizacja strategii związanej z rozwojem sprzedaży oraz realizacja planów sprzedażowych i założonego budżetu.

  • Utrzymywanie kontaktów i bieżąca współpraca z klientami, w tym doradztwo biznesowe.

  • Przygotowywanie ofert dla klientów i prowadzenie profesjonalnych prezentacji oferty.

  • Udział w targach i wystawach branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki techniczne/ekonomiczne lub filologia niemiecka.

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Doświadczenie w pracy z sieciami handlowymi ze szczególnym uwzględnieniem DIY.

  • Doświadczenie w pracy handlowca na rynkach eksportowych, ze szczególnym uwzględnieniem rynków niemieckojęzycznych.

  • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Cele i wyzwania powiązane z atrakcyjnym systemem wynagradzania i premiowania.

  • Bogatą ofertę szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Bonusy świąteczne, możliwość korzystania z zakładowej kasy pożyczkowej.

  • Mobilne narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska.

  • Możliwość pracy zdalnej.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

30 lat Thermoplast

Producent profili z tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy