Oferta pracy

Regionalny Menadżer Sprzedaży HDI

TUiR WARTA S.A.O firmie

  • Białogard

    Białogard, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych poprzez podległą sieć agencyjną

  • monitorowanie pracy sieci sprzedaży w zakresie wykonywania planów sprzedaży oraz zadań strategicznych

  • raportowanie sprzedaży

  • motywowanie i mentoring pośredników do osiągania celów sprzedażowych oraz rozwijania sprzedaży

  • wsparcia podległych pośredników w zakresie relacji z klientem

  • udzielanie pomocy w rozwiązywaniu bieżących problemów

  • rekrutacja nowych pośredników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia lub prawo

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej lub bankowej

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego

  • egzamin KNF na wykonywanie czynności agencyjnych

  • doświadczenie w zarządzaniu siecią pośredników w firmie o podobnym profilu

  • znajomość pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym

  • umiejętność i doświadczenie w budowaniu struktur sprzedażowych

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne

  • proaktywna postawa biznesowa oraz nastawienie na cel

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego oraz udział w innowacyjnym programie biznesowym

  • bogaty pakiet benefitów

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

TUiR WARTA S.A.

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy