Ta oferta pracy jest nieaktualna od 559 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menadżer Sprzedaży (las i ogród)

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
    Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: 0011083
    Rodzaj pracy: Praca stała

    Zakres obowiązków:

    • współtworzenie rocznego planu sprzedaży i działań sprzedażowych spółki
    • współtworzenie indywidualnego planu marketingowego
    • dbałość o budowanie wizerunku firmy i marki na lokalnym rynku
    • podejmowanie działań edukacyjnych mających na celu podniesienie świadomości biznesowej dealerów w podlegającym Regionie Sprzedaży
    • prowadzenie szkoleń w miejscu pracy i wdrożeń
    • uzgadnianie i zbieranie zamówień przedsezonowych dealerów w podlegającym Regionie Sprzedaży
    • aktywne poszukiwanie nowych miejsc sprzedaży i możliwości rozwoju marki w podlegającym Regionie Sprzedaży
    • odpowiedzialność za realizację budżetów uzgodnionych z zarządem spółki
    • tworzenie i nadzór nad wdrożeniem standardów jakościowych w dziale sprzedaży
    • Planowanie pracy z dealerami

    Oczekiwania:

    • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża techniczna/ motoryzacyjna/ narzędziowa)
    • dobra znajomość lokalnego rynku i konkurencji
    • doświadczenie w sprzedaży
    • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Oferta:

    • umowa o pracę
    • praca w międzynarodowej firmie
    • możliwość rozwoju wewnątrz firmy
    • wiele ciekawych wyzwań zawodowych
    Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.