Ta oferta pracy jest nieaktualna od 257 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menadżer Sprzedaży (las i ogród)

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Kierownik
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: 0011083
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie rocznego planu sprzedaży i działań sprzedażowych spółki
  • współtworzenie indywidualnego planu marketingowego
  • dbałość o budowanie wizerunku firmy i marki na lokalnym rynku
  • podejmowanie działań edukacyjnych mających na celu podniesienie świadomości biznesowej dealerów w podlegającym Regionie Sprzedaży
  • prowadzenie szkoleń w miejscu pracy i wdrożeń
  • uzgadnianie i zbieranie zamówień przedsezonowych dealerów w podlegającym Regionie Sprzedaży
  • aktywne poszukiwanie nowych miejsc sprzedaży i możliwości rozwoju marki w podlegającym Regionie Sprzedaży
  • odpowiedzialność za realizację budżetów uzgodnionych z zarządem spółki
  • tworzenie i nadzór nad wdrożeniem standardów jakościowych w dziale sprzedaży
  • Planowanie pracy z dealerami

Oczekiwania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża techniczna/ motoryzacyjna/ narzędziowa)
  • dobra znajomość lokalnego rynku i konkurencji
  • doświadczenie w sprzedaży
  • umiejętność prowadzenia negocjacji biznesowych
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • umowa o pracę
  • praca w międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju wewnątrz firmy
  • wiele ciekawych wyzwań zawodowych
Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 636.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się