Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menadżer Sprzedaży

HAGS Poland Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży produktów firmy na powierzonym obszarze (województwo mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie);

  • systematyczny kontakt osobisty oraz telefoniczny z obecnymi oraz przyszłymi klientami firmy, a także architektami krajobrazu;

  • aktywna promocja produktów firmy;

  • prowadzenie procesu sprzedaży od etapu projektu po instalację;

  • doradztwo handlowo-techniczne w zakresie oferowanych produktów;

  • praca z zamówieniami publicznymi;

  • przygotowywanie prezentacji dla klientów;

  • raportowanie działań sprzedażowych w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • doświadczenie w pracy z jednostkami publicznymi, w szczególności z urzędami miast, zarządami zieleni oraz architektami krajobrazu – warunek konieczny;

  • entuzjazm do pracy – szukamy osoby dla której sprzedaż to pasja, a nie tylko praca;

  • dobrze rozwinięta sieć kontaktów zawodowych;

  • doświadczenie w pracy z projektami;

  • doświadczenie w sprzedaży konsultacyjnej;

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

  • efektywność, szybkość działania, umiejętność szukania rozwiązań;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania;

  • samodzielność w działaniu;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • umiejętność pracy w zespole – team player.

To oferujemy

  • zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej;

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oparte o solidną podstawę plus system prowizyjny;

  • wsparcie przełożonego na każdym etapie – również po etapie wdrożenia;

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy - również do użytku prywatnego);

  • dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, karta sportowa, fundusz socjalny;

  • pracę w miłej atmosferze, w zgranym zespole.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Przewiń do profilu firmy