Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menadżer Sprzedaży

  • małopolskie
  • Kierownik
  • 16.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BPS Faktor S.A.

    Region: małopolskie

    Obowiązki:

    • aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów w zakresie produktów faktoringowych,
    • budowa i utrzymywanie relacji z klientami,
    • osiąganie wyznaczonych celów biznesowych,
    • współpraca z podmiotami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej BPS oraz partnerami biznesowymi,
    • rozwijanie biznesu i zarządzanie sprzedażą usług faktoringowych w regionie,
    • realizacja powierzonych zadań i raportowanie wyników.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sprzedaży usług faktoringowych,
    • znajomość produktów finansowych dla przedsiębiorstw z segmentu MŚP,
    • umiejętność pozyskiwania i budowania długotrwałych relacji z klientami,
    • umiejętność negocjacyjne i praktyczna znajomość technik sprzedaży,
    • tworzenie ofert handlowych,
    • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
    • znajomość lokalnego rynku przedsiębiorstw,
    • samodzielność w działaniu i systematyczność w osiąganiu wyników,
    • doskonała organizacja pracy,
    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
    • prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • elastyczne formy zatrudnienia: umowę o pracę lub umowa o współpracę (własna działalność gospodarcza),
    • atrakcyjne wynagrodzenie - część stała oraz system prowizyjny,
    • możliwość rozwoju w jednym z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowania przedsiębiorstw,
    • system szkoleń,
    • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy),
    • pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport.

    Oferta powinna zawierać CV oraz list motywacyjny.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BPS Faktor S.A. z siedzibą w Warszawie 00-844, ul. Grzybowska 81."