Ta oferta pracy jest nieaktualna od 157 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Menadżer Sprzedaży

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Inventage Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma doradcza w związku z dynamicznym rozwojem,
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:
    • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
    • Negocjacje i podpisywanie umów z Klientami
    • Utrzymywanie relacji z Klientami
    • Analizę rynku pod kątem możliwości sprzedaży nowych produktów
    Wymagania:
    • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w negocjacjach handlowych
    • Komunikatywność, otwartość w kontaktach z ludźmi
    • Kreatywność
    • Dynamizm, inicjatywa i zorientowanie na sukces
    • Bardzo wysoka kultura osobista
    • Gotowość do częstych podróży służbowych

     Oferujemy:

    • Pensję podstawową uzupełnioną o system prowizyjny
    • Samodzielne stanowisko z dużym zakresem odpowiedzialności
    • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • Pracę z ciekawymi produktami
    • Szkolenia
    • Pracę w dynamicznym zespole
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego
    • Pakiet opieki medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inventage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Inventage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 81. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.