Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Menadżer Sprzedaży – stolarka PVC

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjnaO firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i rozwój sprzedaży stolarki PVC w oparciu o przyjętą strategię handlową w wyznaczonym regionie

  • rozwój sprzedaży poprzez realizację założonych celów

  • rozwijanie kontaktów biznesowych z obecnymi i nowymi klientami oraz ich bieżąca obsługa

  • aktywne monitorowanie rynku

  • współudział przy tworzeniu planów sprzedaży i ich rozliczaniu

  • inicjatywa i pełne zaangażowanie w lokalne oraz centralne działania marketingowe i sprzedażowe

Nasze wymagania

  • znajomość rynku i branży stolarki PVC oraz aktualnych trendów handlowych

  • doświadczenie w sprzedaży i współpracy z klientami

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne

  • otwartość na zmiany, elastyczność oraz chęć rozwoju

  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji

  • wykształcenie minimum średnie

  • czynne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń

  • dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy

  • zadaniowy czas pracy

  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań / telefon komórkowy, samochód służbowy, laptop /

  • szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych

  • pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, upominki okolicznościowe

  • przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie studiów i kursów

  • upominki okolicznościowe

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna

30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Właściciel, Andrzej Wiśniowski postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem. W ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • Region 1: woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie i woj. warmińsko-mazurskie

  • Region 2: woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. lubuskie i woj. wielopolskie