Oferta pracy

Regionalny menadżer sprzedaży systemów ogrodzeniowych

Blachotrapez

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i zarządzanie podległym regionem (Polska Południe),

  • nadzór nad realizacją sprzedaży,

  • współpraca z własną siecią sprzedaży,

  • weryfikacja potrzeb rynku,

  • koordynacja szkoleń oraz akcji marketingowych,

  • budowanie trwałych oraz długofalowych relacji z klientami,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży ogrodzeń,

  • doskonała komunikatywność oraz charyzma,

  • pewność siebie oraz nieustępliwość w dążeniu do celu,

  • wysoka samodyscyplina w organizacji pracy,

  • gotowość do pracy w terenie,

  • prawa jazdy kat B oraz doświadczenia w prowadzeniu samochodu,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie,

  • umowa o pracę na pełny etat lub umowa agencyjna,

  • samochód służbowy wraz z kartą Flota,

  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • pakiet regularnych szkoleń produktowych oraz osobistych,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie grupowe,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Jesteśmy zespołem ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a za każdym naszym działaniem kryje się pozytywna intencja do utrzymania kultury organizacyjnej na najwyższym poziomie. Wzajemnie inspirujemy się do działania, wspieramy w nowych inicjatywach, a każdy pracownik ma u nas szansę rozwoju.

Wiemy, że sukces buduje się latami, dlatego stawiamy na doświadczony zespół. Zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym Certyfikatem przyznanym przez Instytut Great Place to Work, który utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy naprawdę świetnym miejscem pracy.

Jeżeli nasze wartości są spójne z Twoimi, zapraszamy Cię do dołączenia do Blacho Trapezowego Zespołu.

Przewiń do profilu firmy

O nas - poznaj nas bliżej :)