Regionalny Menadżer Sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych na Życie

TUnŻ Warta S.A

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia sprzedaż ubezpieczeń grupowych

  • realizacja planów sprzedażowych, monitorowanie poziomu sprzedaży

  • zapewnienie wsparcia merytorycznego oraz udzielanie informacji o aktualnej ofercie produktowej

  • prowadzenie spotkań oraz szkoleń merytorycznych i sprzedażowych dla osób obsługujących polisy w zakładach pracy

  • przygotowywanie ofert dla klientów oraz pomoc przy opracowywaniu ofert przez sieć sprzedaży

  • monitorowanie standardu obsługi klienta przez sieć sprzedaży

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne, finanse i ubezpieczenia

  • doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej na podobnym stanowisku

  • znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego

  • znajomość lokalnego rynku agencyjnego

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • bardzo wysokie umiejętności sprzedażowe oraz negocjacyjne

  • proaktywna postawa biznesowa i nastawienie na cel

  • dynamizm oraz wytrwałość w realizacji zadań

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w oparciu o własną działalność gospodarczą

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych

  • współpracę w ramach umowy agencyjnej

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - wysoka podstawa wynagrodzenia, atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne oraz niezbędne narzędzia służbowe

  • udział w profesjonalnych programach rozwojowych

  • ciekawą i bardzo rozwojową pracę

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy